O nás

Náš květinový servis


Můžete se na nás s důvěrou obrátit. V oblasti flóristiky jsme odborníci a umíme vám pomoct v těchto případech.
- Pomůžeme identifikovat škůdce a vypořádat se s nimi
- Poradíme vám, proč jsou vaše pokojovky nespokojené
- Naučíme vás správně zalévat, hnojit nebo třeba množit
- Správně rozmístit vaše rostliny v bytě
Jsme odborníci na pokojové rostliny. Nabízime květinový svatební servis, smuteční vazby, sezónní dekorace a aerária. Zastavte se do nejzelenějšího květinářství v Šumperku. Rádi vám poradíme s výběrem rostlin, jejich péči a prozradíme i některé triky jak na to.
POKOJOVKY

Pokojové rostliny


Na naše pokojovky se můžete spolehnout! Stojíme si za každou pokojovkou. Všechny rostlinky osobně vybíráme u našich prověřených dodavatelů. Čerstvě je přesadíme a pečujeme o ně, dokud se nedostanou až k vám.

Zazelenáme váš interiér
Sháníte do obýváku obří krásku nebo chcete zaplnit kancelář florou, která vydrží klimatizaci i nedostatek denního světla? Rádi se s vámi potkáme a vymyslíme zelený plán na míru včetně realizace.

/ ...zpět

SVATBY

Květinový svatební servis


Svatba je tak významný den, že si určitě zaslouží, aby květiny a dekorace byly z rukou profesionála. Společně rozvineme Vaši představu a navrhneme květiny i celkový design přesně na míru. Zajišťujeme kytice pro nevěstu různého typu, kytice pro ostatní svatební doprovod, korsáže, myrty, květinové šperky, dekorace aut, podložky na prstýnky, ozdobení svatebního dortu květinami...

Dodekorujeme místo obřadu i svatební tabuli. Není větší odměny, než spokojená, rozzářená nevěsta.

"Jsi mou nadějí i touhou, mou láskou i silou, jsi mi vším. Tento den, celý život..."
Dovolte nám udělat váš den nezapomenutelný.

/ ...zpět

NA SEZÓNU

Sezónní dekorace


Na objednávku Vám zhotovíme různá sezonní aranžmá jako jsou jarní a velikonoční dekorace, adventní věnce a další adventní výzdoby.
V případě bytových dekorací a doplňků je samozřejmostí, že vyslechneme Vaši představu a navrhneme dekoraci přesně pro Vás a Váš interiér.
Taktéž vám zhotovíme netradiční kytice přesně dle vaší fantazie (klobásové koše, bonbónové vazby, flowerboxy případně i peněžní kytice).

/ ...zpět

SMUTEČNÍ

Smuteční vazby


Odchod blízkého člověka je vždy smutná a bolestivá událost. K ulehčení smutné situace Vám rádi pomůžeme s výběrem té správné smuteční vazby. V obchodě nabízíme k nahlédnutí katalog vzorových věnců, kytic a stuh, dále v prodejně nabízíme široký výběr květin různých barev a druhů. Rádi Vám s výběrem osobně poradíme. Pohřební kytice a pohřební věnce doručujeme přímo na místo posledního rozloučení do kostela, smuteční síně nebo na Vámi určené místo.

/ ...zpět

AERÁRIA PRO MALÝ BYT

Aerária


Představte si, že máte docela malý byt s okny bez parapetů, kde není opravdu místa nazbyt, a kde byste chtěli přesto mít nějakou tu pokojovou květinu, ale aby nezabírala příliš mnoho místa. V takovém případě se nabízí aerárium, minizahrádka ve skleněné nádobě, která se dá i zavěsit do prostoru.

Rádi vám aerárium vytvoříme na míru dle vašich představ z pokojových rostlin, ale i z těch zahradních, dokonce je možné do nich usadit masožravé rostliny nebo sukulenty.

/ ...zpět